1. strehim

Kushdo që jeni, çfarëdo që kërkoni, të gjitha fillojnë këtu.

Ku
Kur
19-06 2019-
20-06 2019-
Kush

Mirë se vini në Highlands4you

Lejoni Aventurën Tuaj në Highlands Skoceze Filloni Këtu, Çfarë Kërkesat e Akomodimit tuaj.
Highlands skocez pushime me qira Pronës Strehim. Të frymëzuar nga peizazhi gëzojnë zbutës ose aventureske me kaq shumë aktivitete në natyrë në ofertë për çdo sezon.
Me shume informacion
Mirë se vini në The Infinity
Edukatorët zbresin në disa prona
Save 15%
Për checkin nga 23-01-2019 në 23-01-2020

Harta e Akomodimit

Informacione të larta malore

Udhëzues për vizitorët e malësisë

Highlands skocez Mirë se vini

Highlands skocez ju mirëpret çdo ditë të vitit për të shijuar dhe për të ndihmuar në kujdesin e një vendi me të vërtetë më të bukur në botën time.

Highlands Sottish është në frontin e kafshëve të egra dhe ruajtjen kulturore, një vend të gjallë ku kafshët e egra dhe njerëzit kanë lulëzuar së bashku për mijëra vjet, Skoci është bekuar me praninë e mbi 100 lloje të ndryshme të shpendëve, duke përfshirë shqiponjën e artë, gërmadhat e zeza, , qift i kuq, projektligji kryq skocez dhe kreshtë.

Habitatet janë shumë të ndryshme dhe përfshijnë toka bujqësore, kullota, pyje, bregdet, ligatinat, malet, lumenjtë, liqenet, baltoret, shkëmbinjtë dhe detin.

Një vend me kaq shumë aktivitete janë në dispozicion për të moshuarit, të rinjtë në hart dhe të rinjtë, nga ecja, Ekziston një shumëllojshmëri e madhe e mundësive të mundshme për të zgjedhur, por ku ju mund të merrni pjesë, ju do të shijoni peizazhin fantastik, ndjenjën e shkretëtirës dhe historinë e pasur dhe trashëgiminë, vizitoni një distileri të ujitjes, kështjellat malore, Xhennete, rezerva të kafshëve të egra, kullota, pyje, bregdet, ligatinat, malet, lumenjtë, liqenet, baltoret, shkëmbinjtë dhe shëtitjet e detit në mjedise shumë të ndryshme,

Në tetor do të gjeni pyje, të cilat anët e glens kthejnë hijen e guximshme të qelibar dhe ari, duke ofruar shikime të mrekullueshme autumnal për të ecur dhe fotografuar. Zhurma e lëkundësve të mbushur mbush glens, ndërsa ju merrni në pamje të mrekullueshme përmes ajrit të freskët të vjeshtës.

Çiklizmi, të marrë në disa vende të egra më mbresëlënëse të Skocisë, nga malet dhe liqenet e Wester Ross dhe Assynt në shkëmbin e thyer të detit të Sutherland.

Peizazhi gjithnjë në ndryshim do të marrë frymën tuaj, duke ju lënë të etur për të marrë përsëri në shalë që duan më shumë çdo ditë, biking malore hipur biçikleta jashtë rrugës, shpesh mbi terren të ashpër, duke përdorur bikes malore të projektuar posaçërisht.

Bikes malore ndajnë ngjashmëri me bikes të tjera, por përfshijnë karakteristika të dizajnuara për të rritur qëndrueshmërinë dhe performancën në terren të ashpër.

Biking malore në përgjithësi mund të ndahen në kategori të shumta

vendi kryq, gjurmët hipur, të gjithë malin, zbritje, freeride dhe hedhur poshtër. Megjithatë, pjesa më e madhe e biking malore bie në kategoritë e stilet Trail dhe Cross Country hipur,

Pony trekking, Eksploroni peizazhe të egra dhe të tjera të botës në një kalë të sigurt me këmbë ose kalë i vogël dhe të bëjë një kujtesë që do të zgjasë një jetë.

Hipur në kalë është jashtëzakonisht popullor në Skoci dhe ka stallat dhe ofruesit e hipur bazuar në të gjithë vendin ku mund të rezervoni një udhëtim të lehtë, një hack emocionues ose një mësim profesional.

Ju mund të shkoni edhe në një pushim me kalë, Sportet e ujit, Me përzierjen perfekte të liqeneve të qetë, rapids lëviz shpejtë dhe valët crashing, gamë të sporteve të ujit në Skoci është i pakalueshëm.

Skoci ka mbi 10,000 km bregdetare, si dhe shumë liqe dhe lumenj, nëse jeni duke lundruar me shtigje Atlantike, me rafting poshtë një lumi 5 grade ose me kayaking detit rreth ishujve jashtë bregut perëndimor, ju jeni në një aventurë emocionuese në Skoci ,

Shoeing Snow, Shoeing Snow është një nga kënaqësitë e madhe dimrit në Glen Affric dhe Glens përreth, Golf, Me mbi 600 fushat e golfit për të eksploruar, Skocia është vend i përkryer për një pushim të golfit klasit botëror, muze, të tilla si Kelvingrove Art Gallery dhe Muzeu , shtëpitë e 22 themed, galeritë e artit që shfaqin një objekt të habitshëm 8000, koleksionet e Kelvingrove janë të gjera, të gjera dhe të rëndësishme ndërkombëtare, ato përfshijnë historinë natyrore, armët dhe forcat e blinduara, periudhat e historisë dhe shumë më tepër.

Në malet skoceze mund të gjeni paqe të plotë dhe një mundësi perfekte për t'u çlodhur në disa nga peizazhet më spektakolare, duke ofruar të gjitha llojet e akomodimit nga shtrati dhe mëngjesi, hotele, hotele për vetëqeshjen, pushime pushime, karvanët, pods, korniza A, kampe, kampe, kampe me kamion, kështjella, llozha, shtëpi të lehta ose oborri në buzë të pyllit të lashtë ose gjysmën e rrugës deri në anën malore, në Skoci ne kemi të gjitha llojet e akomodimit për të plotësuar të gjitha buxhetet, Së bashku me një bollëkun e kulturës, trashëgiminë fantastike, ushqimin dhe pijen, qytetet mahnitëse dhe një sërë aktivitetesh që i përshtaten të gjitha moshave dhe interesave, do të gjeni më shumë se sa duhet për të argëtuar të gjitha llojet e pushuesve.

Pra, nëse jeni në dy këmbë ose dy këmbë, një festë këtu është e garantuar që të ketë diçka për të ofruar.

shtyp Email

Shqyrtimi i klientit 1

5 nga yjet 5
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Vlerësimet e 9
5 votuan votuesit.
Faqja e internetit më e mirë në prezantimin e pronës suaj.
muaj 3 më parë
Komenti juaj
Faqja e internetit më e mirë për të reklamuar pushimet tuaja le të jetë ajo që renditet e lartë në rezultatet e kërkimit në internet, është i lehtë për t'u përdorur dhe është efektiv në prezantimin e pronës suaj.
Trego më shumë
0 of 0 njerëz gjetën shqyrtim në vijim të dobishme
Regjistrohuni në gazetën tonë dhe më shumë

ADRESË

Hendeku

PHONE

01456 476231

E-MAIL

admin@highlands4you.co.uk

Ngjarjet e fundit

Nuk ka ngjarje
Cookies e bëjnë më të lehtë për ne që t'ju ofrojmë shërbimet tona. Me përdorimin e shërbimeve tona na lejon të përdorim cookies.
Ok Rënie